Studio Pole Dance Roudnice vzniklo na podzim roku 2013 s myšlenkou rozšířit pole dance a ukázat, že se nejedná o žádný „tanec u tyče“ ale o krásný a náročný sport. Časem tyči přibyli ještě sourozenci –  akrobacie v obruči, akrobacie v páru a jóga.

Co od Pole Dance můžete očekávat?

Na našich lekcích nemusíte čekat nic vulgárního. Pány zklameme. Žádné svlékání se totiž v našem studiu (až na šatny) neodehrává. Pole Dance je především tanec spojený s prvky vzdušné akrobacie. Občas popírá gravitaci i přírodní zákony, ale brzy si všechny jeho stránky oblíbíte a osvojíte. Na našich hodinách kombinujeme prvky pole dance a prvky pole fitness, které jsou spíše silového charakteru. Od čtvrté hodiny už budeme prvky spojovat v jednoduché choreografie a vyzkoušíme si i improvizaci.

Pole Dance je sport, který propojuje dřinu i zábavu v jeden krásný, dynamický celek. Není také divu, že se zvažuje jeho zařazení mezi Olympijské disciplíny.

Pro koho je Pole Dance vhodný?

Pole Dance je jedinečný v tom, že každá žena, bez ohledu na věk či tělesnou stavbu, může dosáhnout skvělých výsledků. Začínáme od jednodušších prvků a postupujeme ke složitějším – každá si tak pevně osvojí základy. Úspěchy se u Pole Dance dostavují rychle a tak se během jedné hodiny naučíte 2 a často i více prvků.

Pole Dance je účinná forma cvičení, u kterého se budete bavit a především skvělá forma zábavy u které budete cvičit :-)

Jak využít zkušenosti z Pole Dance?

Hlavní myšlenkou Pole Dance je dělat to sama pro sebe. Cítit se při tom krásná. Překonávat své limity.

Pokud budete chtít , můžete své zkušenosti z lekcí předvést svým přátelům na večírku, nebo jen v soukromí partnerovi.

Ale tančete především pro sebe!

 

IMG_1284ddfpřechod